fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 2-0 Jagiellonia (KONIEC)

Redakcja, źródło: Legionisci.com

O godz. 11:00 w LTC Legia Warszawa zagra pierwszy z dwóch sobotnich meczów kontrolnych. Rywalem "Wojskowych" będzie Jagiellonia Białystok. Zapraszamy do śledzenia naszej tradycyjnej tekstowej RELACJI LIVE!.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Będziedobrze - 08.07.2024 / 05:39, *.t-mobile.pl

@Barnaba: Niestety, Kramera już nie ma ; - (

odpowiedz
Barnaba - 09.07.2024 / 17:32, *.orange.pl

@Będziedobrze: I teraz to jest dylemat: czy brak Kramera to dobrze czy nie dobrze dla nas?

odpowiedz
Derwall - 07.07.2024 / 11:40, *.orange.pl

mam wrażenie że te forum to strona dla Frustratów którym w życiu nic nie wyszło i swe Żale przelewają na piłkarzy Legii , pamiętam te opinie o Ofoe , Prio , Josue i wielu wielu innych , Ci niby eksperci od siedmiu boleści najwpierw jechali po piłarzach a potem w d...ę ich Całowali , Żenada zbierajcie przybory szkolne bo laba nie trwa wiecznie

odpowiedz
Arek - 07.07.2024 / 17:10, *.tpnet.pl

@Derwall: a jakby Nikolić był taki dobry, to grałby w Niemczech, a nie w Legii. Takie też były. No i Nikolić na początku rzeczywiście irytował. Zwłaszcza tym łapaniem go na spalone. Ale potem, wiadomo jak było. I tyle są warte te ich wywody.

odpowiedz
Barnaba - 07.07.2024 / 18:47, *.orange.pl

@Derwall: Jasne, już zasuwam do szkoły, tylko nie wiem czy pięćdziesięciolatków przyjmują. A i pewnie wyrzucą mnie za kaca po świętowaniu tytułów Legii z dwóch ostatnich lat.

odpowiedz
Me(L)o1916 - 07.07.2024 / 09:52, *.telefonica.de

Artykuł o meczu z jadzką wchodzisz w linka a tam skrót meczu z lechią

odpowiedz
V - 06.07.2024 / 14:36, *.247.46

Oglądam sparing z Austrii i dzisiejszy mecz i delikatnie mówiąc Nsame nie zachwyca.Vinagre którego niektórzy typowali na Diasa II niestety mogli mieć rację. Gość wygląda jakby w ogóle nie był przygotowany do gry. Czyżby to ten haczyk???

odpowiedz
Wojak - 06.07.2024 / 14:26, *..

Żeby ten nasz optymizm nie okazał się zgubny. Goncalves bardzo przeciętnie wygląda, natomiast czarna perła kameruńska jeszcze gorzej. Strzelił bramkę ale marnuje dużo okazji. Do tego wolny i nie walczy na boisku. Może ma zaległości?

odpowiedz
Babus - 06.07.2024 / 14:59, *.orange.pl

@Wojak: Oprócz Kenetha Zeigbo ŻADEN, POWTARZAM ŻADEN czarnoskóry napastnik nie sprawdził się w Legii. Dobrze szło obrońcom, w miarę pomocnikom, ale napastnicy to po Zeigbo zawsze tragedia.
Pamiętacie Mouse Ya"hahaha"ya, albo Tejksiura? A byli też lepsi giganci.

odpowiedz
Eddie - 06.07.2024 / 16:22, *.161.122

@Babus:
a co ten Zeigbo znowu osiągnął w Legii strzelił pięć goli w Lidze i zajął piąte miejsce i wyjechał do Włoch
tylko to że gość był pozytywny jako osoba

odpowiedz
Babus - 06.07.2024 / 17:25, *.orange.pl

@Eddie: No wiesz, był pierwszy, skuteczny, i jednak grał fajnie i był pozytywnie usposobiony jak piszesz. A teraz to i Chinyame trzeba by docenić, w końcu 19 bramek i wicekról strzelców to nie byle co. Ale to marnowanie okazji gorzej chyba od starszego Włodarczyka... I ta ekwilibrystyka przypominająca jakiegoś paralityka...

odpowiedz
Koejlo - 07.07.2024 / 00:42, *.supermedia.pl

@Babus: Ktoś tu chyba zapomniał o Chinyamie i Vadisie

odpowiedz
Babus - 07.07.2024 / 08:27, *.orange.pl

@Koejlo: A czytał kolega, że chodzi o NAPASTNIKÓW, a Vadis takowym nie był? Co do Tejkiura, są wątpliwości, o czym powyżej.
Najpierw czytamy CAŁOŚĆ, później komentujemy.

odpowiedz
MOS - 06.07.2024 / 12:39, *.play-internet.pl

Ten Nsame mimo gola jest tragiczny. Gualowi może wąchać kapcie.

odpowiedz
Barnaba - 06.07.2024 / 14:06, *.orange.pl

@MOS: Niestety, Gual też różnicy nie robi. Ale w odwodzie jest wytrzymały Kramer, szybki Pekhart no i bramkostrzelny Maciej Rosołek!!! Drżyjcie narody, Legia skompletowała atak stulecia!!!

odpowiedz
Traktor - 06.07.2024 / 12:12, *.centertel.pl

Patrząc na ten mecz, mam wrażenie że oglądam kolejny odcinek " W niższych ligach".

odpowiedz
Andre as - 06.07.2024 / 11:58, *.chello.pl

Po co takie mecze na noże? Żeby więcej kontuzji było?

odpowiedz
Byniu - 06.07.2024 / 11:22, *.vectranet.pl

Ja na ten moment pana Conclavesa w ogóle nie widzę na boisku. Gdzieś głęboko schowany w obronie, a w środku dziura. Legia cofa się zbyt głęboko podczas ataku Jagiellonii. Czemu zawsze podczas ataku przeciwnika Legia całkiem odpuszcza walkę o środek? To przypomina poprzednią bardzo nieudaną rundę wiosenną

odpowiedz
L - 06.07.2024 / 11:55, *.aster.pl

@Byniu : ty chyba nie ten mecz ogladasz. Goncalves przeciez jest najczesciej przy pilce. Taka jest rola defensywnego pomocnika jak masz przed soba 2 ósemki, zeby byc gleboko. I gdzie ty jakies cofanie sie widzisz jak Jagiellonia ledwo z polowy wychodzi glownie dzieki dobremu presingowi.

odpowiedz
Byniu - 06.07.2024 / 12:06, *.vectranet.pl

@L: Teraz tak ale na początku meczu tak to nie wyglądało. Myślę ,że Legia musi poprawić początki meczów. Popatrz kiedy to napisałem. Teraz fajnie to wygląda.

odpowiedz
Bartek - 06.07.2024 / 09:35, *.chello.pl

Nie będzie video transmisji?

odpowiedz
dodek - 06.07.2024 / 10:39, *.autocom.pl

@Bartek: moze na YT ktos wrzuci??

odpowiedz