fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Stoper i lewy wahadłowy na celowniku Legii?

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W mediach pojawiła się informacja o zainteresowaniu Legii Warszawa dwoma zawodnikami. Pierwszy to środkowy obrońca z Hiszpanii - Sergio Barcia. Drugi natomiast to lewy wahadłowy z Danii - Martin Frese.



26-letni Frese to wychowanek Nordsjaelland. Obecnie jest wolnym zawodnikiem, ale wzbudza spore zainteresowanie na rynku transferowym. W poprzednim sezonie rozegrał 44 spotkania w barwach Nordsjaelland, w których zdobył sześć bramek i zaliczył pięć asyst.

Sergio Barcia gra obecnie w La Liga 2, w CD Mirandes. Hiszpański klub zapisał w jego umowie klauzulę odstępnego w wysokości miliona euro. Wg doniesień mediów, zawodnik doszedł już do porozumienia z Legią, teraz porozumieć muszą się jeszcze kluby.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2025 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.