fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Bahamy lepsze od Polski. Występ Pluty

Fumen, źródło: Legionisci.com

Reprezentacja Polski przegrała 81-90 z Bahamami w pierwszym meczu turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskiego. Od pierwszych minut to rywale dyktowali warunki mając w swych szeregach postaci z NBA. Biało-czerwoni starali się zmniejszać straty do przeciwników, ale ostatecznie musieli uznać ich wyższość. W spotkaniu wystąpił zawodnik Legii, Andrzej Pluta.

24-letni zawodnik rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, ale ostatecznie spędził na parkiecie 16 minut. Jednak jego statystyki nie były imponujące. Rozgrywający kadry zdobył 3 pkt. (1/2 z gry) i... oprócz faulu i jednej straty nie dopisał więcej osiągnięć po swojej stronie.

Przed biało-czerwonymi kolejna szansa w Walencji. Dzisiaj Polska zagra z Finlandią o godz. 20:30.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.