fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 1-1 Lechia (KONIEC)

Redakcja, źródło: Legionisci.com

O godz. 13:30 w LTC Legia Warszawa zagra drugi z sobotnich meczów kontrolnych. Rywalem "Wojskowych" będzie beniaminek Ekstraklasy, Lechia Gdańsk. Z meczu nie będzie prowadzona transmisja, zapraszamy do śledzenia naszej tradycyjnej tekstowej RELACJI LIVE!.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Rado - 06.07.2024 / 15:03, *.148.250

To jak w końcu zmiana Lechia czy Jaga?

odpowiedz
L - 06.07.2024 / 15:42, *.aster.pl

@Rado: 2 sparingi grali dzisiaj, budzimy sie, cymbały.

odpowiedz
Znawca - 06.07.2024 / 14:50, *.interkam.pl

Niech kupią kreatywną 10- tkę i jednego lub dwóch napastnikow dopiero można pomyśleć o karnetach!

odpowiedz
L - 06.07.2024 / 15:41, *.aster.pl

@Znawca: typie, to byl rezerwowy sklad xd

odpowiedz
Dałem sobie spokój. - 06.07.2024 / 14:40, *.t-ipconnect.de

Kupujcie karnety!!!

odpowiedz
Taaaak - 06.07.2024 / 15:41, *.t-mobile.pl

@Dałem sobie spokój.: Kupuuujcie ,kuuupujcieee ,a potem lamenty i płacze ,ale kumci wiedzą ,haaaaaa

odpowiedz
L - 06.07.2024 / 15:42, *.aster.pl

@Dałem sobie spokój.: dales sobie spokoj bo zremisowali rezerwowym skladem a jak wygrali z Jagą to nie ogladales?

PS. Spozniles sie, bo karnety juz wysprzedane. Na szczescie tylko ty dales sobie spokoj :)

odpowiedz