fot. Maciek Gronau
REKLAMA
REKLAMA

Polacy przegrali z Finlandią bez Pluty

Fumen, źródło: Legionisci.com

Reprezentacja Polski przegrała 88-89 z Finlandią i tym samym odpadła z turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich. Podopieczni Igora Milicia prowadzili przez zdecydowaną większość spotkania przystępując do ostatniej kwarty z przewagą 11 punktów. Jednak rywale zdołali zniwelować stratę, a następnie wyjść na prowadzenie m.in. poprzez celne trafienia za 3 pkt.
Andrzej Pluta, jako jedyny zawodnik biało-czerwonych, nie pojawił się na parkiecie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.