Legia Warszawa - Lechia Gdańsk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Fotoreportaże i skróty meczów z Jagiellonią i Lechią

źródło: Legionisci.com

6 lipca Legia Warszawa rozegrała w Legia Training Center dwa spotkania sparingowe - z Jagiellonią Białystok (2-0) i Lechią Gdańsk (1-1). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, bramek i najciekawszych akcji obydwu meczów:

Sparing: Legia Warszawa 2-0 Jagiellonia Białystok - Woytek / 52 zdjęcia
Sparing: Legia Warszawa 1-1 Lechia Gdańsk - Woytek / 38 zdjęć


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Chudy Grubas - 06.07.2024 / 18:41, *.com.pl

W sumie mam totalnie wywalone co tam się w Jagiellonii dzieje, bo jestem skupiony na drużynie Legii, ale jak oni mają mieć taką jakość w walce o europejskie puchary jak w meczu ze stołecznymi, to trzeba im będzie życzyć masę szczęścia, bo na umiejętności to tam liczyć nie można.

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.