REKLAMA
REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: Legioniści (382)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

UZL wykonali kolejne legijne graffiti, które doskonale prezentuje się na jednym ze stołecznych murów. Najnowsza praca przedstawia hasło "Legioniści", herb Legii w centralnym miejscu, a także płonące race pośród liter.Osoby, które mają ściany, na których można wykonać legijne grafy, zachęcamy do kontaktu z UZL (fb, instagram).

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
? - 08.07.2024 / 09:33, *.aster.pl

@Wypas: mega?

odpowiedz
Wypas - 07.07.2024 / 19:05, *.aster.pl

Mega praca!
Brawo

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.