fot. Legia3x3.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia wygrała turniej w Ustce

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Męski zespół Legii LOTTO 3x3 zwyciężył w sobotnimturnieju Lotto Quest 3x3 rozgrywanym w Ustce. To kolejna wygrana legionistów w obecnym sezonie, w ramach przygotowań do turnieju finałowego mistrzostw Polski, który za miesiąc będzie miał miejsce w Katowicach.

Wcześniej nasz zespół uda się jeszcze do Kosowa na międzynarodowy Challenger, do którego zakwalifikował się, wygrywając przed dwoma tygodniami turniej na Torwarze. W Ustce Legia zagrała w składzie: Arkadiusz Kobus, Piotr Robak, Andrzej Krajewski, Bartosz Olechnowicz.

Nasz zespół w fazie grupowej pokonał Stal Ostrów i HK Ziomki, w ćwierćfinale okazał się lepszy od Anwilu, w półfinale pokonał NFZ Team, a w finałowym spotkaniu po raz drugi pokonał HK Ziomki. Legioniści zgarnęli narodę główną w wysokości 3 tys. złotych.

Wyniki legionistów:
Legia LOTTO 18:13 BM Stal Ostrów II
Legia LOTTO 19:13 HK Ziomki
1/4 finału: Legia LOTTO 21:15 Anwil 3x3
1/2 finału: Legia LOTTO 18:15 SK NFZ Team
Finał: Legia LOTTO 22:13 HK Ziomki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.