fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Spotkanie dla kibiców ze stuprocentową frekwencją

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W piątkowy wieczór w godzinach 18-22 na placu przed trybuną wschodnią stadionu Legii odbyło się spotkanie dla fanów, którzy mogli się poszczycić stuprocentową frekwencją podczas meczów „Wojskowych” w sezonie 2023/2024. Każdy kibic, który zdecydował się partycypować w wydarzeniu, miał możliwość zabrania z sobą jednej dodatkowej osoby w wieku do 15 lat. Należało jednak uprzednio odebrać specjalną wejściówkę przez system biletowy. Osób uprawnionych do wzięcia udziału w wydarzeniu było ponad 1000.

Spotkanie dla kibiców ze stuprocentową frekwencją - Hugollek / 53 zdjęciaKlub przygotował fanom wiele darmowych stref, w tym m.in. bogato zaopatrzoną gastronomiczną (grill, bar sałatkowy, lody, napoje) czy rozrywkowo-sportowe (np. kapsle, piłkarzyki, dart, malowanie twarzy). Kibice mieli do dyspozycji także namiot, w którym wspólnie mogli oglądać ćwierćfinałowy mecz Euro 2024 pomiędzy Hiszpanią a Niemcami, zakończony zwycięstwem drużyny ze stolicą w Madrycie. Za oprawę muzyczną wydarzenia odpowiadał didżej, z kolei klubowa maskotka – miś „Kazek” – rozbawiała zgromadzonych.

fot. Hugollek / Legionisci.comfot. Hugollek / Legionisci.com

Najważniejszy moment spotkania stanowiło jednak pojawienie się części zespołu Legii wraz z trenerem. Gdy futboliści wchodzili na przedpole Trybuny Deyny, fani odśpiewali „Sen o Warszawie” Niemena. Następnie przedstawiciele „Wojskowych” zajęli miejsca na specjalnie przygotowanej scenie, po czym odpowiadali na pytania stawiane przez spikera. W ogniu pytań oprócz trenera Gonçalo Feio znaleźli się: Rafał Augustyniak, Kacper Tobiasz, Steve Kapuadi, Wojciech Urbański oraz Jean-Pierre Junior Nsamé. Każdy z nich zapewniał, że dołoży wszelkich starań, aby w sezonie 2024/2025 Legia Warszawa zdobyła mistrzostwo Polski. Zawodnicy wraz ze szkoleniowcem zeszli później na plac do kibiców, gdzie przez ponad godzinę rozdawali setki autografów i pozowali z fanami do wspólnych zdjęć.

Kolejne tego typu wydarzenie dla kibiców za rok, a już teraz gorąco zachęcamy wszystkich do regularnego uczestniczenia w meczach Legii przy Łazienkowskiej.

Spotkanie dla kibiców ze stuprocentową frekwencją - Hugollek / 53 zdjęcia

fot. Hugollek / Legionisci.comfot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.comfot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.comfot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.comfot. Hugollek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 10.07.2024 / 09:02, *.centertel.pl

Byłem, mało ludzi i godzina w kolejce na posiłek z grila. A to ze nie było nowego kapitana na prezentacji.

odpowiedz
rogaL - 09.07.2024 / 11:16, *.25.60

Ogólnie sama idea takiego spotkania bardzo dobra, ale organizacja pozostawia wiele do życzenia. Dział marketingu Legii ma nad czym pracować. Kilka darmowych porad ode mnie:
- jeżeli jednym z punktów programu miało być wspólne oglądanie meczu EURO to kibice powinni zostać wpuszczeni min. pół godziny przed meczem, aby spokojnie mogli ogarnąć sobie coś do picia i jedzenia (bramy zostały otwarte o 18)
- mecz powinien zostać puszczony na telebimie (jeden większy telewizor bez dodatkowego nagłośnienia w namiocie i niewiele miejsc do siedzenia to kpina)
- prezentacja piłkarzy i sztabu szkoleniowego powinna być w przerwie meczu ( i tak byli na scenie ok. 15 minut, więc akurat)
- po prezentacji na telebimie powinna być druga połowa meczu, piłkarze i tak rozdawali autografy i można było zrobić zdjęcia z nimi obok sceny.
Na przyszłość (bo nie zawsze będzie mecz do oglądania) dobrze by było gdyby na telebimie był puszczony jakiś fajny film (np. kompilacja najciekawszych momentów z zakończonego sezonu, gole + przebitki z trybun). I przydałby się jakiś plakat dotyczący imprezy ze zdjęciami uczestniczących w niej piłkarzy, z miejscem na autografy. a tak w ogóle to każdy z piłkarzy + trener powinni mieć do rozdania zdjęcia z autografami.

odpowiedz
Flihter - 09.07.2024 / 09:49, *.centertel.pl

Byłem na tym spotkaniu ogólnie nuda, nic ciekawego,po jedzenie, do piłkarza, trenera długie kolejki. Jedyny plus za darmowe piwko. Wyszedłem po 20:00. W 2015 na spotkaniu (kto pamięta to wie) było lepiej.

odpowiedz
t - 09.07.2024 / 08:23, *.edu.pl

akurat z tego 1000 co rzekomo byli na każdym meczu, to myślę, że może takich osób było 200, góra 300.
A skąd ten 1000? Ano stąd, że się daje karnet koledze a on na niego wchodzi....

odpowiedz
Żmija - 08.07.2024 / 22:54, *.plus.pl

Najwierniejsi Midulskiemu

odpowiedz
aqweds - 08.07.2024 / 21:13, *.vectranet.pl

Szacunek dla wszystkich zajawkowiczów, którzy robią wszystko by móc być na każdym meczu. A jeśli dołożymy do tego komplet wyjazdów, to prawdziwe chapeau bas!

odpowiedz
Witam - 08.07.2024 / 20:52, *.centertel.pl

Bardzo fajna sprawa i gratulacje dla uczestników.
Brawo Klub

odpowiedz
gazza - 08.07.2024 / 19:28, *.inetia.pl

Dzielenie kibiców na tych lepszych i tych gorszych...Brawo Miodek...Pełny profesjonalizm...

odpowiedz
Ornitolog - 08.07.2024 / 19:58, *..

@gazza: Rusz du...ę na mecz. Co za kretyn.

odpowiedz
urbi - 08.07.2024 / 20:19, *.mm.pl

@gazza: Jakie dzielenie? Zwykłe podziękowanie dla tych co byli na każdym meczu. Super sprawa i dla niektórych motywacja, żeby za rok być w tym gronie. Bardzo dobry zabieg marketingowy. Ale najlepiej to do wszystkiego się przypier.. przyczepić.

odpowiedz
L - 08.07.2024 / 21:18, *.190.212

@gazza: dokladnie. Dzieki temu wiemy, ze jestes lamusem, co nie chodzi na mecze.

odpowiedz
Arek - 08.07.2024 / 22:26, *.tpnet.pl

@gazza: jakbyś gamoniu łaził i był na wszystkich meczach, nie pier...lił byś teraz tych farmazonów. Ja nie miałem takiej frekwencji, to i nie narzekam. Ale jełop zawsze pozostanie jełopem.

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.