REKLAMA
REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: Legia CWKS, Ciebie po życia kres... (383)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dobrzy Ludzie, po ostatnich kilku pracach dla najmłodszych legionistów, tym razem przygotowali graffiti z przesłaniem dla nieco starszych kibiców. Najnowsza praca Dobrych Ludzi przedstawia napis "Legia CWKS, Ciebie po życia kres..." na tle legijnych barw, a także postać starszego kibica, który mimo zaawansowanego wieku, jest w pełni zaangażowany w życie kibicowskie i stoi z szalikiem na szyi i odpaloną racą, gotowy rzucić nią, jeśli będzie taka potrzeba.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Alex Bielany - 10.07.2024 / 06:46, *.centertel.pl

Stary a glupi, tak sie racy nie trzyma, reke by se spalił :-)

odpowiedz
Moty(L) - 09.07.2024 / 23:49, *.t-mobile.pl

Sztosik grafika z hasłem "Ciebie po życia kres" - brawo!!!!

@Złodziej - pytanie z "wyższej półki" ;)

odpowiedz
głos ulicy - 09.07.2024 / 23:39, *.122.8

100 na 100,super praca

odpowiedz
Złodziej - 09.07.2024 / 20:05, *.163.226

Gdzie to jest ?

odpowiedz
Trog(L)odyta - 10.07.2024 / 22:02, *.vectranet.pl

@Złodziej: Na Rynku w Poznaniu i teraz Pyry boją się obok tego przechodzić. :)

odpowiedz
Grześ LEGIA WARSZAWA - 09.07.2024 / 13:43, *.autocom.pl

Nie ważny wiek,ważne pochodzenie TYLKO LEGIA TYLKO WARSZAWA .

odpowiedz
So(L)o - 09.07.2024 / 10:45, *.orange.pl

Super praca, pozdrawiam!!

odpowiedz
Wołomin NR - 08.07.2024 / 19:28, *.centertel.pl

Dziarski dziadek :-)

odpowiedz
Zibi - 08.07.2024 / 12:01, *..

dziadziu czas dorosnąć, nigdy na to nie jest za późno, nawet po osiemdziesiątce... ;)

odpowiedz