fot. Legia Rugby Kobiet
REKLAMA
REKLAMA

Legia Warszawa Sekcja Rugby Kobiet poszukuje partnerów do współpracy

Redakcja

Sekcja Rugby Kobiet Legii Warszawa zwraca się do firm i instytucji z wyjątkową propozycją współpracy, która może przynieść obopólne korzyści i wzmocnić wizerunek partnerów poprzez wsparcie jednej z najbardziej dynamicznych sekcji sportowych w Polsce.


Legia Warszawa Sekcja Rugby Kobiet, z ponad dziesięcioletnią historią na polskiej scenie rugby, jest symbolem determinacji i sukcesu. Zawodniczki tej drużyny nie tylko po raz piąty zdobyły Wicemistrzostwo Polski w sezonie 2023/2024, ale również z powodzeniem reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej. Ich niezwykły talent i zaangażowanie przyciągają uwagę kibiców oraz mediów, co tworzy unikalną platformę promocyjną dla potencjalnych sponsorów.

"Współpraca z nami to nie tylko reklama, ale również inwestycja w rozwój sportu kobiecego i budowanie pozytywnego wizerunku firmy jako mecenas kultury fizycznej" – podkreślają przedstawiciele Legii Warszawa Sekcji Rugby Kobiet. Sponsoring drużyny to okazja do bycia częścią inspirującej podróży oraz promowania marki wśród szerokiego grona odbiorców.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sponsoringu na stronie Legia Rugby Kobiet, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o możliwościach współpracy:
• Sponsoring: https://kobiety.legiarugby.com/sponsoring/
• Klub 200: https://kobiety.legiarugby.com/klub200/

"Wierzymy, że Państwa wsparcie pomoże nam osiągnąć kolejne sukcesy i przyczyni się do dalszego rozwoju kobiecego rugby w Polsce. Jesteśmy otwarci na różne formy pomocy, a każdy gest wsparcia będzie dla nas nieoceniony" – dodają przedstawiciele drużyny.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy, aby razem budować przyszłość kobiecego rugby w Polsce!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.