Daniel Ławrynowicz - fot. pentathlon.org.pl
REKLAMA
REKLAMA

Pięciobój

Ławrynowicz na ME w Budapeszcie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po rywalizacji młodzieżowców na międzynarodowej arenie (Młodzieżowe Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy U-17), czas na Mistrzostwa Europy seniorów w pięcioboju nowoczesnym, które startują w Budapeszcie. Legię reprezentować będzie Daniel Ławrynowicz, zaś Łukasz Gutkowski (jak i pozostali polscy olimpijczycy) koncentruje się na przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.