REKLAMA
REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: Do końca (384)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kolejne nowe legijne graffiti powstały w ostatnich dniach. Legijne Błonie zaprezentowało Powstańcze graffiti, z doskonale znanym przy Ł3 hasłem "Do końca", z Powstańczą kotwicą, a także barwami narodowymi i Legii. Nową pracę przygotowali również kibice z Saskiej Kępy.







przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
N - 09.07.2024 / 21:52, *.aster.pl

Łączyć powstanie z hasłem z trybun i ogólnie barwami Legii, mega słabe…

odpowiedz
Dzik z miasta - 09.07.2024 / 20:10, *.163.226

Praca z Błoń bardzo słaba, hasło niezrozumiałe dla większości, lepiej jakby w ogóle nie zajmowali się malowaniem murów jak to ma tak wyglądać.. Natomiast praca Saskiej Kępy bardzo ładna, stylowa, estetyczna. Tak trzymać.

odpowiedz
Byk z miasta ! - 10.07.2024 / 14:18, *.centertel.pl

@Dzik z miasta:
Po pierwsze to praca z Błonia a nie Błoń!!!
A po drugie brawo Panowie za pomysł z Błonia, bo widać że to jest coś nowego kreatywnego! Jedyny graf w swoim rodzaju a nie kolejna kopia!!! Czego nie rozumiesz w haśle DO KOŃCA i nie każde hasło musi być rozumiane przez wszystkich na pierwszy rzut oka ! A tak wogóle to za dużo czasu już poświecilem na ten post żeby komuś tłumaczyć takie rzeczy!

odpowiedz
Lukacel - 10.07.2024 / 14:33, *.chello.pl

Posłuchaj koleżko o świńskiej ksywie, po pierwsze nie z Błoń a z Błonia a po drugie chciałbym zobaczyć Twoje osiągnięcia w grafiti, pisać w internecie i krytykować jest łatwo.

odpowiedz
Ema - 09.07.2024 / 18:28, *.aster.pl

Saskiej Kępy fajny, czasem w prostocie siła.

odpowiedz
Ja - 09.07.2024 / 17:04, *.lannet.org

Flag, ko

odpowiedz
Greg - 09.07.2024 / 12:05, *.t-mobile.pl

Może ktoś wyjaśnić hasło Do końca ?

odpowiedz
rere - 09.07.2024 / 15:39, *..

@Greg: to jest ogólnie hasło TB, z czasem przyjęło się wśród ogółu kibiców.

odpowiedz
Skierniewice - 09.07.2024 / 15:44, *.net.pl

@Greg:
chodzi o to by nigdy się nie poddawać :)

odpowiedz
023 - 09.07.2024 / 17:00, *.play-internet.pl

@Greg: powaznie?

odpowiedz