Dariusz Rolak po 10 latach w Legii odchodzi do Skry Częstochowa - fot Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Dariusz Rolak trenerem Skry Częstochowa

Raffi, źródło: Legionisci.com

Dariusz Rolak, który przez ostatnie 10 lat pracował w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa (w 2023 i 2024 r. srebrny medal MP z drużyną U17, wcześniej dwukrotnie brąz z zespołem U15), po nieprzedłużeniu jego umowy przez kierownictwo APLW, nie czekał długo na nową ofertę pracy. Od nowego sezonu pracować będzie z seniorami w II-ligowej Skrze Częstochowa. 37-letni trener posiada nie tylko licencję UEFA Youth Elite, ale również UEFA A, uprawniającą do prowadzenia drużyn w II lidze.

Zadanie nie będzie proste, gdyż zespół z Częstochowy utrzymał się tylko dzięki wycofaniu z rozgrywek Raduni Stężyca, a za opóźnienia w rozliczaniu zaległości wobec zawodników został ukarany 7 punktami karnymi w nowym sezonie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.