Franciszek Saganowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Franciszek Saganowski odszedł z Legii

źródło: ŁKS / 90minut.pl

Franciszek Saganowski został zawodnikiem ŁKS-u II Łódź, z którym związał się trzyletnią umową. 18-letni obrońca w ostatnim sezonie rozegrał dziesięć spotkań w trzecioligowych rezerwach Legii Warszawa.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
ZenekL3 - 11.07.2024 / 17:41, *.chello.pl

Bardzo dobrze, byli już synalek Mosóra i synalek Włodarczyka i klub poniósł tylko straty, wystarczy tego przytułku dla dzieci teraz czas na Żewłakowa.

odpowiedz
młody Franciaszek - 10.07.2024 / 05:37, *..

tak jak stary Sagan jest obrońcą z tym że Marek był defensywnym napastnikiem i częściej przebywał na boisku od Orlando Ssa którego nie lubił norweski głupek, a wszystko to kosztem gorszych wyników Legii

sytuacja podobna do tej za Krosty który wpuszczał Zybe aby się odegrać na tym co nie umi w transfery i Rejczyk odszedł do ślunska

odpowiedz
WoLa - 09.07.2024 / 23:24, *.centertel.pl

To syn torcika?

odpowiedz
lucho_83 - 09.07.2024 / 22:19, *.chello.pl

Z rezerw do rezerw...?

odpowiedz
Dyziu - 09.07.2024 / 22:05, *.40.241

Ogór pchany przez starego.

odpowiedz
Andre as - 09.07.2024 / 21:59, *.chello.pl

Wszyscy młodzi nie mogą grać w 1. Oby jeden z rocznika się przebijał. Zaraz inni odejdą bo skupujemy na potęgę nowych.

odpowiedz
Zesra - 09.07.2024 / 21:38, *..

Sie nie odpali !!!

odpowiedz
Peter - 09.07.2024 / 20:25, *.vectranet.pl

A potem "odpali" tak jak młody Włodar...

odpowiedz
Ali - 09.07.2024 / 21:48, *.autocom.pl

@Peter : to mlody Wlodar sie odpalil? hehe

odpowiedz
Arek - 09.07.2024 / 22:45, *.tpnet.pl

@Peter : młody Włodar, to ma du...ę przyklejoną do ławki rezerwowych i pewnie niedługo będzie szukał sobie nowego klubu. Tak więc nie bardzo wiem, kiedy i co odpalił.

odpowiedz