REKLAMA
REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: Lucjan Brychczy (385)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dobrzy Ludzie przygotowali pracę poświęconą żywej legendzie naszego klubu, Lucjanowi Brychczemu, który 13 czerwca obchodził 90. urodziny. Najnowsza praca DL przedstawia twarz legionisty, który ma na swoim koncie najwięcej meczów i trofeów w barwach Legii, a także napis "Pan Lucjan Brychczy (L)egenda".



Niedawno powstała również nowa praca poświęcona innej legijnej legendzie - Kazimierzowi Deynie.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
LEGENDA - wszystkie tryumfy LEGII - 11.07.2024 / 18:34, *.cityconnect.pl

Wszystkie tryumfy Legii Warszawa (EWENEMNT) są przy udziale Pana LUCJANA!!!
zawodnika
trenera
drugiego trenera
działacza
HONOROWEGO PREZESA
Tak to nawet u Papuasów nie ma!!!!

odpowiedz
Ding - 11.07.2024 / 10:06, *.play-internet.pl

W pierwszej chwili myślałem, że to Jelcyn

odpowiedz
Zmartwiony - 11.07.2024 / 23:08, *.aster.pl

@Ding: Dziecko drogie... na szczęście są wakacje, masz czas bez szkoły idź do okulisty, bo później na lekcjach historii będzie gadał takie głupoty jak tu napisałeś

odpowiedz
Sarcastico - 11.07.2024 / 01:44, *.plus.pl

Szacuuuuun.

odpowiedz
Karol, Stefan: - 10.07.2024 / 16:04, *.chello.pl

Pamiętajcie o "Kicim", bo zasłużył Sobie swoją grą i postępowaniem na pamięć!

odpowiedz
(L)egionista - 10.07.2024 / 12:24, *.net.pl

Autorzy pracy z wizerunkiem pana Lucjana powinni przeszkolić wszystkich pozostałych "artystów" z wielu poprzednich wrzutek. Kreatywne napisy typu "LEGIA ULTRAS" namazane bez sensu nawet trudno porównywać do takich prac. Ogromne gratulacje i szacunek.

Taka praca wpływa na pozytywny odbiór Legii oraz ruchu kibicowskiego. W dłuższej perspektywie zachęca do aktywnego udziału. Namazane byle gdzie i byle jak "dzieła" głównie UZL to raczej działanie na szkodę klubu.

odpowiedz
Miś Uszatek - 10.07.2024 / 14:50, *.t-mobile.pl

@(L)egionista: Jak potrafisz lepiej to bierz kredki, leć pod mural i maluj. Tylko ma być ładnie i z pomysłem! Rozumiem, że z plastyki miałeś 5-kę. Zdałeś chociaż do następnej klasy?

odpowiedz
Patryk - 10.07.2024 / 17:45, *.chello.pl

@(L)egionista: Musisz zacząć rozróżniać legale od nielegali i przeanalizować czego można oczekiwać. To nie jest trudne, warto spróbować.

odpowiedz
Adam - 10.07.2024 / 21:10, *.play-internet.pl

@Patryk: ale UZL malują przecież też legalne ściany i często wykonanie jest niedbałe. Herb na pracy w Wyszkowie to mój 3latek chyba malował, bo tak jest krzywy. Nielegale chyba każdy rozumny rozumie, ale legalne ściany tak byle jak robić? Po co?

odpowiedz
(L)egionista - 11.07.2024 / 08:02, *.net.pl

@Patryk: Odróżniam i to bez problemu. Nawet dziecko zauważy różnicę, więc możesz być spokojny. Jeśli coś wygląda beznadziejnie to po co to "tworzyć"? Niezależnie jak to sobie nazwiesz.

odpowiedz
(L)egionista - 11.07.2024 / 08:05, *.net.pl

@Miś Uszatek: Nie potrafię i dlatego nie maluję. Jak miałbym namazać "CWKS" na ścianie to wolałbym sobie na kartce w zeszycie popróbować zamiast oszpecać okolicę. Wymagamy od piłkarzy to wymagajmy też od siebie.

odpowiedz
Kibol - 10.07.2024 / 11:21, *.t-mobile.pl

No i to jest graffiti ktore slawi nasz klub, brawo!!!

odpowiedz
Rak - 10.07.2024 / 10:44, *.aster.pl

Super mural

odpowiedz
Kubson - 10.07.2024 / 10:24, *.netfala.pl

Pan Lucjan obok Kaki to największa legenda Legii. Wciąż żywa legenda i oby jak najdłużej ciesząca się zdrowiem. Sto dwadzieścia lat w zdrowiu Panie Lucjanie!

odpowiedz
Witam - 10.07.2024 / 11:48, *.centertel.pl

@Kubson: Pan Lucjan to NAJWIĘKSZA LEGENDA LEGII.

nikt już nie pobije JEGO osiągnięć i takich Wspaniałych i oddanych ludzi, piłkarzy już nie ma

odpowiedz