Jacek Zieliński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Transfery

Roberto Fernandez nie trafi do Legii?

źródło: Legionisci.com

Roberto Fernadez nie zostanie zawodnikiem Legii Warszawa w tym oknie transferowym - poinformowała boliwijska Maquina Deportes. Fernandez ma wrócić po Copa America do swojej obecnej drużyny, czyli Club Bolívar.



24-latek miniony sezon spędził na wypożyczeniu w rosyjskim FK Bałtika. Wystąpił w 40 meczach. Legia już wcześniej na tę pozycję pozyskała Rubena Vinagre.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Sonda - 11.07.2024 / 01:23, *.plus.pl

Czy Zieliński dodzwoni się? Tak lub nie.

odpowiedz
exsa - 10.07.2024 / 21:05, *.orange.pl

Sprawa prosta nie chcą go oddać za mniej niż wyceniają więc do transferu nie doszło między innymi z tego powodu

odpowiedz
Tylko Legia - 10.07.2024 / 17:49, *.centertel.pl

Panowie przestańcie wieczne marudzić i się żalić bez sensu. Piszcie coś konstruktywnie albo lamentujcie na forum jakiś popierdułek!
Mocno Legio!

odpowiedz
tommy - 10.07.2024 / 21:06, *.toneticgroup.pl

@Tylko Legia : no tak bo w koncu wladze Legii przyzwyczaily nas do profesjonalnych dzialan

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 10.07.2024 / 14:32, *.plus.pl

Brać Yaya Bananę, obrońca i reprezentant kraju, może grać na środku obrony lub boku

odpowiedz
Sebo(L) - 10.07.2024 / 18:23, *..

@Koneser polskiej piłki klubowej: normalnie jaja jak banany :)

odpowiedz
Ryj - 10.07.2024 / 20:36, *.t-mobile.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: jak ładnie odmieniłeś - "Bananę" ;)

odpowiedz
Sarcastico - 11.07.2024 / 01:22, *.plus.pl

@Ryj: Pewnie fan Hanny.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 10.07.2024 / 14:32, *.plus.pl

Hahahahaha

odpowiedz
Ziom - 10.07.2024 / 10:43, *.centertel.pl

Dawajcie do nas w zamian Martina Frese. Lewa strona byłaby zabezpieczona, bo w obecnej sytuacji jest niepewna.

odpowiedz
Znawca - 10.07.2024 / 11:26, *.interkam.pl

@Ziom: po co brać jego jak można wziąć zamienniki!! Żart oczywiście! Na wahadle zamiennik, w ataku zamiennik...bo za darmoszkę...

odpowiedz
Ar2r - 10.07.2024 / 09:58, *.centertel.pl

Sorry,ale to błąd Zielińskiego.Wzial typa z pięknym CV, ale za to podatnego na kontuzje i zapuszczonego fizycznie,zamiast gościa który grał regularnie.Nie zdziwię się jak będziemy grać Kunem i Morishita.

odpowiedz
Piotr - 10.07.2024 / 22:45, *.vodafone-ip.de

@Ar2r: też tak uważam kolego. Zamiast Vinagres to wolałbym Fernandeza. Może Fernandez do nas dołączy w styczniu? Morishita i Baku out. Zostają Chodyna, Wszołek, Kun, Vinagres i Fernandez. Optymalna sytuacja

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.07.2024 / 09:37, *.orange.pl

Oho, Legia mając dwie alternatywy sięgnęła ostatecznie po znacznie lepszego lewego obrońcę, ale już zaczyna się wyzywanie od ogórów i nieudaczników.

odpowiedz
Stop ogórkizacji Legii - 10.07.2024 / 08:51, *.216.76

Jajcuś nasciągał ogórów to już nie ma miejsca na grządce.

odpowiedz
Kocioł - 10.07.2024 / 12:40, *.185.8

@Stop ogórkizacji Legii:
Sam jesteś ogór , TROLU.

odpowiedz
bum - 10.07.2024 / 08:42, *.co.uk

Czyli ten tańszy okazał się lepszy....
Jakże to oczywisty wybór w Legii od kilku już lat... Ehhh...
Chociaż tego Rodado z Wisły Kraków wyciągnijcie wy nieudacznicy !

odpowiedz