fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

W piątek sparing z Widzewem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W najbliższy piątek, 12 lipca Legia Warszawa rozegra ostatnie przedsezonowe spotkanie sparingowe. O godz. 11:30 w Legia Training Center legioniści podejmą zespół Widzewa Łódź. Mecz zostanie rozegrany w formule 3x45 minut.



Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Dexter - 11.07.2024 / 05:12, *.centertel.pl

Bez sensu są te sparingi pomiędzy drużynami z Ekstraklasy od czego są mecze w sezonie

odpowiedz
Grundig - 10.07.2024 / 20:32, *.chello.pl

Mam telewizor z telegazetą i właśnie sprawdziłem wynik, wygramy ten sparing 2:2.

odpowiedz
Rubin coLor 90 - 12.07.2024 / 01:18, *.147.174

@Grundig : Mam tak samo jak ty, koLorowe sny

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 10.07.2024 / 14:14, *.t-mobile.pl

Wreszcie Gramy mecze z drużynami, które grają w najleprzej lidze świata, i to dopiero może zweryfikować nasze szansę na sezon. Wcześniej zaczynamy, więc i forma na początek powinna być leprza niż innych drużyn które zaczynają później.

odpowiedz
Kibic z popcornem - 10.07.2024 / 14:55, *.t-mobile.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Ja tylko hciałem zwrucić ówagę na błędy kture zrobiłeś. Rzoliboż pisze się pszez RZ i z z kropką na konicu. Jak tam w szkole?

odpowiedz
Krztcgu - 12.07.2024 / 00:01, *.telefonica.de

@Kibic z popcornem: to lekasa matole,moze pomize w troiei holobie

odpowiedz
Walerek - 10.07.2024 / 13:05, *.netfala.pl

Ja ficefa nienawidzę bardziej niż łacha.

odpowiedz
Kubson - 10.07.2024 / 12:37, *.netfala.pl

Tymczasem sprzedało się ponad 9.900 karnetów, czyli w sprzedaży zostało... niecałe 100.

odpowiedz
Egon - 10.07.2024 / 17:49, *.waw.pl

@Kubson: Już wszystkie sprzedane :-)

odpowiedz
Barnaba - 10.07.2024 / 12:36, *.orange.pl

Łódzki Widzew, jak ja was kurde nienawidzę...

odpowiedz
Matematyk - 10.07.2024 / 10:34, *.play-internet.pl

To jest dowód na to że istnieją trzy połowy.

odpowiedz
ja1916 - 10.07.2024 / 18:34, *.plus.pl

@Matematyk: będą grać tercje ;)

odpowiedz
L - 10.07.2024 / 23:47, *.t-mobile.pl

@ja1916: Jak tercje to i w sieci powinno być dużo no i może zrzucą kaski o przepraszam w tym wypadku raczej korki

odpowiedz
Marcin77 - 11.07.2024 / 06:23, *.play-internet.pl

@Matematyk: bardzo dobre :)

odpowiedz