REKLAMA
REKLAMA

Tenis

Jan Kluczyński wicemistrzem Polski U-18 w deblu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisista Legii, Jan Kluczyński zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów (do lat 18) w deblu. Legionista w turnieju na kortach GAT Gdańsk startował w parze z Szymonem Małeckim (KS Promień Opalenica) i już w pierwszej rundzie czekała ich ciężka przeprawa... ale ostatecznie pokonali Antoniego Gadzalińskiego i Wieczorka, a następnie kolejnych rywali i dopiero w finale musieli uznać wyższość Jakuba Hrynkiewicza i Leona Zaorskiego.

Wyniki legionisty:
I runda: Jan Kluczyński/Szymon Małecki - Antoni Gadzaliński/Antoni Wieczorek 0-6, 6-2, 10-8
1/4 finału: Jan Kluczyński/Szymon Małecki - Tadeusz Michałowski/Jakub Tomasiak 6-3, 6-1
1/2 finału: Jan Kluczyński/Szymon Małecki - Marcin Andrzejczak/Jakub Januchowski 1-6, 7-6(5), 12-10
Finał: Jan Kluczyński/Szymon Małecki - Jakub Hrynkiewicz/Leon Zaorski 6-7(1), 3-6przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.