Daniel Ławrynowicz - fot. pentathlon.org.pl
REKLAMA
REKLAMA

Pięciobój

Ławrynowicz 5. w sztafecie na ME seniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Budapeszcie rozpoczęły się Mistrzostwa Europy seniorów w pięcioboju nowoczesnym, ostatnie z rozgrywaną jazdą konną (zamiast toru przeszkód). W zawodach startuje pięcioboista Legii, Daniel Ławrynowicz, który pierwszego dnia startował wraz z Sebastianem Stasiakiem w rywalizacji sztafet. Polacy zajęli 5. miejsce.

Ławrynowicz i Stasiak w szermierce zajęli 4. miejsce (216 punktów, 19 wygranych pojedynków), 5. w pływaniu (1:56,73 min.), czwarty wynik w konkursie skoków (279 pkt., zaliczając trzy zrzutki) oraz piąty wynik w laser run. To dało im piąte miejsce w stawce sztafet męskich.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.