Alicja Czemerys
REKLAMA
REKLAMA

Tenis

Medale legionistów w turniejach OTK

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisiści Legii w ostatnich dniach wzięli udział w kilku turniejach ogólnopolskich, zdobywając na nich medale. Ragull Kanakasabapathy zajął 1. miejsce w WTK kadetów (U-16), w Warszawie, Alicja Czemerys była 2. w singielu oraz druga w deblu (w parze z Patrycją Pietrzyk), w mistrzostwach Mazowsza do lat 14.

Franciszek Kosyrz zajął 3. miejsce w singlu oraz 2. w deblu (w parze z Kornelem Nagórskim) w Mistrzostwa woj. Radom do lat 14. Kornel Nagórski zajął 2. miejsce w OTK U-14 w Pabianicach, Palina Jezhora zajęła 2. miejsce w deblu turnieju OTK U-14 w Pabianicach, a Aleksander Jobda zajął 3. miejsce w Pucharze Tenis 10, kat. pomarańczowej w Poznaniu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.