Mate Vucić w podkoszowej walce z Dariuszem Wyką - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Koszykówka

Legia rozmawia z Mate Vuciciem?

Redakcja, źródło: Legionisci.com /super-basket.pl

Według informacji SuperBasketu, Legia Warszawa prowadzi zaawansowane rozmowey z Mate Vuciciem, który miałby wzmocnić strefę podkoszową warszawskiego klubu. W minionym sezonie 26-letni Vucić (203 cm) występował w Twardych Piernikach Toruń i w 26 rozegranych meczach ligowych notował 9,3 punktu oraz 11,2 zbiórki (8,4 w obronie i 2,8 w ataku) i 1,1 bloku na mecz. Oprócz faktu, że Chorwat nie rzuca z dystansu, jego mankamentem jest słaba skuteczność z linii rzutów wolnych (tylko 47,5 procent).


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
grzesiek - 12.07.2024 / 11:37, *.centertel.pl

domniemywam ze bedziemy w tym roku szukali sredniakow ktorzy stworza dobra, silowa i obronnie grajaca druzyne. Tylko kto bedzie rzucac punkty dla nas ??? hehehe

odpowiedz
ws - 11.07.2024 / 13:53, *.vectranet.pl

No nie wiem co o tym sądzić. Na środkowego za niski , na skrzydło wzrost OK ale słabe statystyki za 3. Ma dobrą średnią jeśli chodzi o zbiórki i to może być jego atut. Myślę,że od Sobina nie będzie gorszy . Zobaczymy co dalej wymyślą szczególnie na rozegraniu i obwodzie. Na dziś dobrze obsadzona jedynie pozycja niskiego skrzydłowego.

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.