Bartosz Habiera i Kacper Gordon - fot. Maciek Gronau
REKLAMA
REKLAMA

Debiut Bartosza Habiery w Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotnim meczu Legii w Gliwicach, w naszych barwach zadebiutował 19-letni Bartosz Habiera, który od tego sezonu występuje w naszej drużynie juniorów oraz drugoligowych rezerwach.

Zawodnik grający na pozycjach 2-3, znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z GTK, wobec absencji Dominika Grudzińskiego oraz Mate Vucicia. Pod koniec pierwszej połowy, trener Skelin zdecydował się desygnować na parkiet (na cztery sekundy) Bartosza (numer 11) do jednej z akcji obronnych, w której miał kryć Kacpra Gordona. Bartosz Habiera do Legii trafił z Akademii Koszykówki Komorów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2025 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.