Jurgen Celhaka, Marco Burch - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Transfery

Burch i Celhaka mogą odejść z Legii

źródło: legia.com

Marco Burch i Jurgen Celhaka mogą wkrótce odejść z Legii Warszawa. Obydwaj zawodnicy nie pojadą z zespołem na zgrupowanie do Hiszpanii.



"Będą kontynuować przygotowania w Legia Training Center ze względu na trwające obecnie rozmowy transferowe." - poinformował klub.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

rescue ? - 10.01.2025 / 16:28, *.135.99

do nie zobaczenia

odpowiedz
AAA - 09.01.2025 / 12:21, *.chello.pl

Jeszcze Kun,Goncalves,Nsame,Pekhart i Zieliński i może nastąpi jakis progres.

odpowiedz
expat - 09.01.2025 / 08:50, *.34.228

Z tego co czytałem to tylko Celhaka ma odejść, a Burch, jak wcześniej informowano, pójść na wypożyczenie.

odpowiedz
xxL - 09.01.2025 / 14:07, *.com.pl

@expat: najprawdopodobniej do radomiaka

odpowiedz
ops2 - 08.01.2025 / 22:14, *.99.55

Szczęśliwej drogi już czas …..

odpowiedz
Monster (L) - 08.01.2025 / 21:13, *.tpnet.pl

Zawodnicy bez umowy. Obrońcy !
1.Merveille Bokadi
2.Luan Patrick
3.Mauro Brasil
4.Nemanja Andjelkovic
5.Gustav Granath
6.Alexander Abrahamsson
Zawodnicy bez umowy. Defensywny pomocnik !
1.Alexis Beka Beka
2.Liam Fraser
3.Santiago Cáseres
4.Jair Cortés

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.01.2025 / 22:17, *.orange.pl

@Monster (L):

Beka Beka wpisywałby się w obecną politykę transferową.

odpowiedz
(L) - 09.01.2025 / 11:38, *.chello.pl

@Monster (L): ale po cam kolejni obrońcy i tak mamy ich za dużo chyba że boczni... A na def pomocników też będzie sporo jest Augustyniak wraca oyedele i jest ten dziad goncalves... Nam trzeba napastnika i skrzydla

odpowiedz
Barnaba - 09.01.2025 / 13:42, *.orange.pl

@(L) : No, szczególnie jak odejdzie Ziółkowski, Kapuadi i Burch to będzie tych obrońców bardzo wielu.
Obrona to podstawa. To trzeba mieć wbite do głowy na zawsze. Może odejść jeden zawodnik z bloku defensywnego, ale nie kilku.

odpowiedz
MarioL - 09.01.2025 / 15:29, *.wanadoo.fr

@(L) : Obrony nie mamy za dobrej i potrzebne jest jej wzmocnienie.Brakuje takiego pewnego obrońcy jakim byli kiedyś Zieliński,Jóźwiak czy Choto.Obrone tym bardziej trzeba wzmocnić ponieważ nie mamy solidnego bramkarza.

odpowiedz
tommy - 09.01.2025 / 22:26, *.toneticgroup.pl

@Monster (L): mam wrazenie ze z takiej listy korzysta Zielinski. Same odpady. Nie bez przyczyny jeszcze nikt ich nie zakontraktowal

odpowiedz
RafaL Tarczyn - 08.01.2025 / 21:04, *.centertel.pl

Ten news powinien brzmieć: Burch i Celhaka odeszli z Legii

odpowiedz
Darek - 08.01.2025 / 20:54, *.tpnet.pl

Tych dwóch kopaczy pokazuje poziom naszego skautingu.

odpowiedz
Trampek - 08.01.2025 / 22:02, *.125.113

@Darek: ????

odpowiedz
Urs72 - 08.01.2025 / 20:29, *.aster.pl

Szanse by grać w Legii w pierwszym składzie by na nich dobrze zarobić podejmują panowie menadżerowie piłkarza plus Zielek nieudacznik plus Miodek nieudacznik ....i tak od 2015 roku rok do roku

odpowiedz
Dr Bomba - 08.01.2025 / 19:15, *.akamaitechnologies.com

Młodzi odejsą a szroty i miernoty jak nsame, czy chodyna zostaną ????

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.01.2025 / 18:39, *.orange.pl

Jeszcze rozumiem, że tego Burcha mogą chcieć jakieś austriackie kluby, które straciły go z oczu po przyjściu do Legii, ale Celhaka? Kto się nim może interesować? Powrót do Albanii? Już prędzej wypełni kontrakt z Legią z rezerwach.

odpowiedz
Maverick - 08.01.2025 / 18:16, *.play-internet.pl

NA-TYCH-MIAST.Ja rozumiem że można się podłamać i że przyszli tu obaj z nadziejami ale nie są to piłkarze mający potencjał na Legię.Jeden to Albanczyk nawet z nie wiadomo jakiego klubu przyszedł a drugi to niby kapitan z jakiegoś zespołu ligi szwajcarskiej.Podobno w wieku 21 badz 22 lat został kapitanem swojej drużyny.Mlody bez doświadczenia i kapitan?Podejrzanie to wygląda.Kapitanem się zostaje że względu na wiek oraz doświadczenie piłkarza albo ze względu na staż w drużynie.
Burch podobno miał bardzo dobra opinię na podstawie której do Legii zawitał.Tymczasem okazało się zupełnie inaczej.Tak samo Nsame.3 krotny król strzelcow ligi szwajcarskiej.I wylądował w Polsce?...Dlaczego nie we Francji w Niemczech czy anglii...Piłkarze z takimi umiejętnościami trafiają do lepszych lig a nie do gorszych.Czym się zatem kierował zarząd ściągając tych piłkarzy ze Szwajcarii?
Noi ten Celhaka.Panietam jak rok temu orzychodził zawodnik z Kosowa.Byl w Legii pol roku zagrał jedna połowę z molde i tyle go widzieli.A teraz w necie czytam że Legia zainteresowana kolejnymi wynalazkami z zagranicy.Ostatnio ze sprowadzonych wypalił tylko Vinagre a tak to same straty.Gdybym ja miał,,takie cyferki" w robocie już dawno by mnie z niej wywalili.A jeszcze za takie straty musiała bym płacić kary

odpowiedz
drzewo świerkowe - 08.01.2025 / 18:15, *.centertel.pl

Burcha szkoda. Gdyby dostał prawdziwą szansę to myślę że byłby z niego pożytek. A tak to pójdzie gdzie indziej i za 2 lata usłyszymy że za konkretne pieniądze idzie do ligi top5.

odpowiedz
Egon - 08.01.2025 / 18:49, *.waw.pl

@drzewo świerkowe:
Dostał szanse w rezerwach.
Niczym szczególnym się nie wyróżniał, więc tym bardziej szkoda czasu na próby w pierwszej drużynie.

odpowiedz
Zdzicho - 10.01.2025 / 08:05, *.tpnet.pl

@drzewo świerkowe: ile u nas jest? Jak nie kontuzja to słabizna i jak ns takiego postawić. Dodatkowo po takim czasie ani jednego zdania po polsku nie powie. Co on tu robi? Ani grania, ani asymilacji. Stawiać ns naszych. Gorsi nie będą a przykład Ziółkowskiego pokazuje że nie trzeba za nich płacić, kontrakty dużo niższe a jeszcze na nich zarobimy

odpowiedz
Kobo(L)t - 08.01.2025 / 18:07, *.centertel.pl

Życzę powodzenia Burchowi. Gość ma talent, tylko specyfika naszego klubu go pokonała.

odpowiedz
Remino - 08.01.2025 / 17:58, *.orange.pl

Oby to się stało

odpowiedz
Mati - 08.01.2025 / 17:28, *.chello.pl

Ten Burch ma potencjał i nigdy szansy nie dostał żeby zagrać kilka meczy z rzędu jak Kapuadi. Nie wierzę że koleś który grał w swojej lidze dobrze i kadrach młodzieżowych jest cienki jak du...a węża

odpowiedz
Hiszpan - 08.01.2025 / 16:44, *.play-internet.pl

Celhaka nigdzie nie pojdzie. Bedzie obijał gruchy do czerwca za dobrą kasę.

odpowiedz
Arek - 08.01.2025 / 17:21, *.tpnet.pl

@Hiszpan: ile zarabia Celhaka? Ja nie mam pojęcia.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 08.01.2025 / 16:40, *.play-internet.pl

Zielek, przypomnij mi Twoje zachwyty nad tymi dwoma kołkami.

odpowiedz
Arek - 08.01.2025 / 17:26, *.tpnet.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: tym bardziej, że Celhakę, to Kucharski jeszcze sprowadzał. Poza tym, ja uważam, że Burch ma trochę pecha. Popełnił 1 błąd, z Pogonią chyba, a, no i w Białym dostał czerwoną kartkę. Ale potem, przytrafiła mu się kontuzja, którą długo leczył i do tego odszedł Runjaić. Bo myślę, że on jeszcze by na niego stawiał.

odpowiedz
GOLAS - 08.01.2025 / 16:35, *.interkam.pl

Obu powinni sprzedać jak się uda...Burch lepszy już nie będzie mnóstwo błędów a Celhaka jest tak mdły,że jak wejdzie na boisko to on nawet nie wie po co tam wszedł

odpowiedz
Leśnik - 08.01.2025 / 16:34, *.219.206

Wow !!! Im szybciej tym lepiej!!!????

odpowiedz
L - 08.01.2025 / 16:26, *.plus.pl

Good news!

odpowiedz
bronek49 - 08.01.2025 / 16:24, *.vectranet.pl

Celhaka w Legii się nie sprawdził i bardzo dobrze niech go sprzedadzą ,co do Bucha to uważam że nie dostał szans w jedynce jeden błąd zdecydował że został odsunięty trochę to niesprawiedliwe

odpowiedz
majusL@legionista.com - 08.01.2025 / 16:19, *.174.42

Ależ to było wzmocnienie!!!! ????????????

odpowiedz
Michał - 08.01.2025 / 16:17, *.plus.pl

Nooo i pięknie....można? MOŻNA! Jeszcze Nsame Alfarela Pekhart. Wytransferować!

odpowiedz
Kibic z popcornem - 08.01.2025 / 17:51, *.t-mobile.pl

@Michał : Ale co można? Przecież tu jest tylko info, że MOGĄ! Między "mogą odejść", a odeszli jest duża róźnica. Najpierw trzeba znaleźć jelenia, a później nakłonić ogóra do odejścia. Sami nie rozwiążemy kontraktu z zawodnikami, bo będą kary.

odpowiedz
Maestro - 09.01.2025 / 11:49, *.plus.pl

@Kibic z popcornem: ponoć Alfarela zdaniem naszego trenera wymiata na treningach. Dlatego chce dać mu jeszcze szanse. Problemem jest, że inaczej gra się w ekstraklasie.

odpowiedz
Obcy - 08.01.2025 / 16:00, *.t-mobile.pl

Co za wariat ich kupi? Tacy są tylko u nas. Pójdą za darmo i jeszcze ich będą klepać po plecach na do widzenia.

odpowiedz
Ju(L)ius - 08.01.2025 / 15:44, *.vectranet.pl

No w końcu....!!!

odpowiedz
robochłop - 08.01.2025 / 15:39, *.orange.pl

O wiele , wiele za pózno...

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2025 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.