Boks

Wygrane pięściarzy Legii w turnieju w Tampere

Od lewej: Nikolas Pawlik,Bartłomiej Rośkowicz,Jakub Straszewski

Trzej pięściarze Klubu Bokserskiego Legia Warszawa wygrało w swoich kategoriach wiekowych w międzynarodowym turnieju World Boxing w Tampere w Finlandii. Bartłomiej Rośkowicz w kat. -65kg (na co dzień walczy w kat. -63.5kg) pokonał najpierw w półfinale Juho Taipale, a następnie w finale zwyciężył jednogłośnie na punkty Santeriego Kemppainena i został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.

REKLAMA

W kat. -55kg debiutujący w barwach Legii Nikolas Pawlik walczył jedynie w finale swojej kategorii wagowej i zwyciężył jednogłośnie na punkty Werapata Jorapaiego.


Jakub Straszewski w kat. -85kg w półfinale wygrał z Noą Leppanenem, a w finale pokonał jednogłośnie na punkty Lasse Kourulę. Gratulacje dla naszych pięściarzy!







REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.