HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Sobota, 2 kwietnia 2016 r. godz. 09:44

Rugby: Wyjątkowy trening

Kamil Marciniak, źródło: Legionisci.com

W piątkowy wieczór na bocznym boisku przy Łazienkowskiej odbył się nietypowy trening. Rugbisci Legii zaprosili drużynę futbolu amerykańskiego Crusaders Warszawa na wspólne zajęcia, które miały na celu promocję obu dyscyplin. Po wspólnej rozgrzewce obie ekipy zaprezentowały podstawowe elementy każdej z gier. Za tydzień w Krakowie legioniści rozpoczynają rundę wiosenną meczem z Juvenią.

fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Rugbiści ze stolicy zimą wzmocnili skład kilkoma nowymi zawodnikami. Po siedmiu rozegranych meczach "Wojskowi" zajmują 4. pozycję w tabeli I ligi.

Tabela I ligi (mecze, punkty)
1. Juvenia Kraków 7 27
2. Czarni Pruszcz Gdański 6 24
3. Budowlani Lublin 7 15
4. Legia Warszawa 7 14
5. Budowlani Łódź 7 11
6. Rugby Ruda Śląska 6 9

fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com fot. 2016-04-01  rugby, trening, futbol amerykański, piłki - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

fot. Kamil Marciniak

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!