HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - Budowlani Lublin - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Warszawa - Budowlani Lublin - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 24 kwietnia 2016 r. godz. 13:26

Rugby: Legia Warszawa 5-76 Budowlani Lublin

Woytek, źródło: Legionisci.com

W przedostatnim meczu I ligi rugby fazy zasadniczej sezonu Legia Warszawa przegrała z Budowlanymi Lublin 5-76. Mecz został rozegrany w samo południe na stadionie Skry w Warszawie. Do przerwy legioniści przegrywali 0-40 i w każdym elemencie byli słabsi od gości. Jedyne przyłożenie dla legionistów zaliczył Daniel Szczepaniak. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Rugby.
Fotoreportaż z meczu - 27 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!