HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 14 maja 2016 r. godz. 17:52

Rugby: Rugby Ruda Śląska 10-19 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W ostatniej kolejce fazy zasadniczej sezonu I ligi rugby Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Rugby Ruda Śląska 19-10 (19-5). Dzięki zwycięstwu legioniści zajęli 4. miejsce w tabeli i zagrają w fazie play-off o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W półfinale rywalem będzie Juvenia Kraków. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Rugby.

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!