HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 21 maja 2016 r. godz. 16:40

Rugby: Juvenia Kraków 95-3 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W półfinałowym meczu play-off I ligi Rugby rozegranym w Krakowie Legia Warszawa przegrała z Juvenią 3-95. Krakowianie zajęli 1. miejsce w fazie zasadniczej sezonu, a legioniści 4. miejsce. Tym samym "Wojskowi" stracili szanse na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, ale powalczą jeszcze o 3. miejsce w weekend 11-12 czerwca.

przeczytaj więcej o: , , ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!