HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - Frogs Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Warszawa - Frogs Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 24 września 2016 r. godz. 14:28

Rugby: Legia Warszawa 29-26 Frogs Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 2. kolejki II ligi rugbyści Legii wygrali z zespołem Frogs Warszawa 29-26. Do przerwy legioniści prowadzili 10-7. Po zmianie stron rywale szybko wyszli na prowadzenie, a dwóch zawodników otrzymało czerwone kartki (Łukasz Zimny i Tomasz Wosiński). Mimo iż "Wojskowi" przegrywali już 10-19, walczyli do końca i w ostatniej akcji zapewnili sobie zwycięstwo. Przed meczem seniorów udanie zaprezentowali się kadeci, którzy pokonali Pogoń Siedlce 30-12. Więcej o sekcji w dziale Rugby.
Fotoreportaż z meczu - 40 zdjęć Woytka

W poprzedniej kolejce seniorzy Legii ulegli 15-30 AZS AWF Warszawa.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!