HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 9 października 2016 r. godz. 11:18

Rugby: Rugby Białystok 29-18 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W trzecim meczu 2. ligi rugbyści Legii Warszawa przegrali na wyjeździe z Rugby Białystok 18-29, mimo że do przerwy prowadzili 7-18. Do Białegostoku drużyna pojechała w sporym osłabieniu - zabrakło 5 podstawowych zawodników młyna. Brak zmienników i o wiele cięższy młyn przeciwnika dały o sobie znać w drugiej połowie meczu.

Punkty Białystok: Krzysztof Murawko 10 (2P), Michał Praczuk 5 (P), Rafał Kobeszko 5 (P), Wojciech Twarowski 5 (P), Artur Sulima 4 (2pd).

Punkty Legia: Kacper Ostrowski 5 (P), Daniel Szczepaniak 5 (P), Kacper Piotrowicz 5 (P), Karol Sowa 3 (K).

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!