HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
 fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 23 stycznia 2017 r. godz. 10:10

Nabór do sekcji rugby Legii Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

Sekcja rugby Legii Warszawa zaprasza wszystkich, którzy chcą dołączyć do drużyny na treningi. Nabór rozpocznie się w 27 stycznia i potrwa do odwołania. Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek o godzinie 20:30 na bocznym boisku przy ul. Łazienkowskiej 3.
Wejście bramą nr 4, szatnie przy garażach od strony kanałku, ostatnie drzwi)

Sekcja oferuje:
- Treningi pod okiem doświadczonych trenerów rugby
- Wszechstronny rozwój fizyczny
- Naukę rugby od podstaw

Zajęcia odbywają się minimum 2 razy w tygodniu. Potrzebne są tylko korki, strój sportowy i chęć do treningu. Z czasem potrzebny może Ci być ochraniacz na zęby i... tyle! Pierwszy trening jest darmowy, przystąpienie do sekcji kosztuje w tej chwili tylko 10 PLN miesięcznie. Więcej info uzyskacie na treningu.

Możecie także zapisać się na stronie www.nabordolegiirugby.com i otrzymać informacje bezpośrednio na swojego maila.

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!