HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Sobota, 16 września 2017 r. godz. 18:01

Rugby: Wataha Zielona Góra 62-17 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W drugim meczu play-off o miejsca 4-6 II ligi rugby Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Watahą Zielona Góra 17-62. Gospodarze zdominowali legionistów w pierwszej połowie i prowadzili 36-0. Po zmianie stron nie dali sobie odebrać wygranej. Więcej informacji o sekcji w dziale Rugby.

Punkty Wataha: Przemysław Kindra 15 (3P), Filip Fleury 15 (3P), Patryk Dziok 10 (5pd), Mateusz Lentowczyk 5 (P), Oskar Dziok 5 (P), Dominik Jędrzejak 5 (P), Michał Kopczyński 5 (P), Dariusz Krause 2 (pd).

Punkty Legia: Mariusz Głozak 5 (P), Adam Wojtacki 5 (P), Krzysztof Kucharski 5 (P), Daniel Szczepaniak 2 (pd).

P - przyłożenie 5 pkt.
pd - podwyższenie 2 pkt.

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (1)

wawa, 17.09.2017 21:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W ZG Tylko Falubaz :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!