HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 2 listopada 2017 r. godz. 14:45

Nabór do drużyny rugby

Woytek, źródło: Legionisci.com

Sekcja rugby Legii Warszawa zaprasza wszystkich chętnych na nabory do drużyny seniorów, które odbywają się w każdy piątek o godzinie 20:30 na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3. Jeżeli macie jakieś pytania, możecie skontaktować się bezpośrednio z trenerem pod numerem telefonu 601 231 620.

fot. Legia Rugby

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (4)

Brajan Gocław , 02.11.2017 14:50 - *.play-internet.pl

Jak nie umiem grac to tez moge przyjść? Pochwaliłbym sie zdjęciami na snapie

Rafał , 02.11.2017 20:41 - *.144.rybnet.pl

Brajan =0!

Adams, 02.11.2017 21:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

On chyba chciał przyjść podawać napoje albo nosić sprzęt za zawodnikami . Brajan , jedz orzeszki , są dobre na krzepę i na brain ... A kto wie , może i do gry się nadajesz . Sprawdź to , a komórkie zostaw w szatni albo nie bierz .

Adam, 02.11.2017 23:15 - *.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Fajnie by było jakby powstała amatorska drużyna piłki nożnej pod firmą Legia (takie rezerwy rezerw), w której graliby piłkarze zupełnie za darmo. Myślę, że znaleźli by się ludzie spokojnie na 4 ligę.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!