SKS Hajnówka
1-3
Sędzia główny Siejna, Szeliga

Powalczyli z liderem

W 5. kolejce II ligi siatkówki Legia Warszawa przegrała z liderem rozgrywek SKS Hajnówka 1-3. Spotkanie było bardzo wyrównane. Wyniki poszczególnych setów: 22-25, 27-25, 23-25, 20-25. Legioniści zajmują w tabeli przedostatnią pozycję z dorobkiem 4 punktów.
W pierwszym secie goście przez długi czas wygrywali kilkoma punktami, ale legionistom udało się doprowadzić do stanu 16-15. Niestety końcówka należała seta do graczy z Hajnówki i wygrali go do 22. Jeszcze większa walka była w drugiej odsłonie meczu, którą "Wojskowi" wygrali 27-25. Trzeci set wyglądał podobnie - znów przez długi czas prowadzili legioniści, a następnie rywale mieli piłkę setową przy stanie 20-24. Gospodarze nie poddali się i zdobyli trzy kolejne punkty, ale to nie zmieniło losów seta.