9. Wrzosek
11. Michna
Sędzia główny

Lider ponownie lepszy

Siatkarze Legii w niedzielę po raz drugi ulegli zespołowi Trefla Gdańsk 0-3. Ogólnie mecz był dosyć wyrównany, jednak w końcówki partii nie były mocną stroną naszych zawodników. Przyjezdni nie marnowali okazji i wykorzystywali każdy nasz błąd, dzięki czemu mogą nadal cieszyć się mianem najlepszego zespołu grupy.
Pierwszy set to dobra postawa podopiecznych trenera Szczuckiego. Mimo początkowej przewagi gdańszczan, Wojskowi obronili trzy piłki setowe i doprowadzili do rezultatu 24-23. Niestety, dobra akcja gości zakończyła tę partię.

Drugi set to głównie wymiana punkt za punkt. W pewnym momencie było 17-17, jednak naszym siatkarzom w końcówce chyba nieco zabrakło sił, bo od tego momentu punktował głównie Trefl. Ta partia zakończyła się rezultatem 19-25.
Obraz gry nie uległ zbytnio zmianie w ostatniej części meczu. Nasi siatkarze przeplatali świetne zagrania i dobre bloki z głupimi, prostymi błędami. Szczególnie raziło mnóstwo popsutych zagrywek, dzięki którym rywale zyskiwali łatwe punkty. Pomimo dużego zaangażowania i walki ze strony legionistów, triumfować mogli gdańszczanie.

W najbliższą sobotę 09.12. Legia podejmować będzie trzeci zespół grupy, KKS Kozienice. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:30. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do hali przy ul. Angorskiej.