SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
Poniedziałek, 26 grudnia 2016 r. godz. 20:48

Cybulski: W naszej grze niepotrzebnie było tyle nerwówki

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Olgierd Cybulski (libero Legii): W starciu z zespołem z Halinowa wypadliśmy chyba dobrze. W odniesieniu zwycięstwa bardzo pomogli nam kibice. W poprzednich meczach, bez ich wsparcia, brakowało nam motywacji do gry. Dzięki ich obecności zaczęliśmy się cieszyć grą i wspierać się na boisku.
W pierwszym secie prowadziliśmy już pięcioma punktami, po czym niestety daliśmy się dogonić naszym rywalom. Było to spowodowane nieco nerwowym przebiegiem gry w końcówce tej części spotkania, jednak szczęśliwie daliśmy radę. Podobnie zresztą wyglądał drugi set, w którym ponownie trochę puściły nam nerwy. Nasz kapitan, podobnie jak i rozgrywający, chyba po prostu nieco przesadzali ze swoimi reakcjami...
Święta spędzę spokojnie wraz z rodziną w domu. Z kolei jeśli chodzi o przyszły rok, to można nam życzyć odnoszenia kolejnych sukcesów.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!