SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Mariusz Godlewski z lewej - fot. Woytek / Legionisci.com
Mariusz Godlewski z lewej - fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 27 grudnia 2016 r. godz. 10:39

Godlewski podsumował rok 2016

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Poprosiliśmy kapitana Legii Mariusza Godlewskiego o krótkie podsumowanie 2016 roku w wykonaniu siatkarzy naszego klubu. - Przyznam szczerze, że muszę nieźle odświeżyć pamięć, ponieważ już niewiele pamiętam z początku tego roku. Z pewnością mieliśmy bardzo dobrą końcówkę poprzedniego sezonu. O ile mnie pamięć nie myli, odnieśliśmy serię siedmiu wygranych pod rząd, a ów wynik mówi sam za siebie.

- Początek obecnego sezonu był, najdelikatniej mówiąc, różny. Najczęściej przegrywaliśmy sami z sobą, a nie z przeciwnikami. Na szczęście od kilku tygodni prezentujemy się coraz lepiej, czego najlepszym dowodem są osiągane przez nas wyniki – odnosimy trzy- lub dwupunktowe zwycięstwa. Najważniejszy jednak jest progres, który stale obserwujemy względem ubiegłych sezonów. W poprzednich latach zawsze zaczynaliśmy kiepsko, po czym ścigaliśmy czołówkę; ten sezon z kolei zaczęliśmy niejako od razu.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!