SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com
Sobota, 7 stycznia 2017 r. godz. 20:56

Siatkówka: AZS UWM Olsztyn 3-1 Legia Warszawa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii przegrali wyjazdowe spotkanie z AZS-em UWM Olsztyn 1-3. Gospodarze zwyciężyli dwa pierwsze sety do 23 i 19, w trzecim legioniści przedłużyli swoje szanse na końcowy sukces, zwyciężając 25-23, ale w czwartym secie ponownie górą byli olsztynianie. Legia plasuje się na 5. miejscu w II lidze. W najbliższy weekend legioniści podejmować będą przed własną publicznością UKS Zakład Karny Biała Podlaska.


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!