SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Paweł Rzepiński - fot. Hugollek / Legionisci.com
Paweł Rzepiński - fot. Hugollek / Legionisci.com
Piątek, 10 lutego 2017 r. godz. 19:18

Rzepiński: Szybki, ale przeciętny mecz

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Paweł Rzepiński: Szybko uwinęliśmy się z meczem, co nas bardzo cieszy. Trzeba jednak przyznać, że widowisko nie należało do tych z gatunku wysokich lotów. Spotkanie było bardzo przeciętne, ale jednocześnie z naszej strony nie było zbyt wybitnej mobilizacji.

W pierwszym secie przeciwnicy nam się postawili, w drugim powoli ich przełamywaliśmy, a w ostatnim postawiliśmy kropkę nad „i” – szybko ich złamaliśmy, przez co nie mogli nawiązać z nami kontaktu. My już wówczas się rozluźniliśmy. Zaczęły nam wychodzić pojedyncze bloki, dzięki czemu wysoko im odskoczyliśmy.
Trzeba jednak zaznaczyć, że zwłaszcza w pierwszym secie w nasze poczynania wkradły się błędy, przez co po raz kolejny roztrwoniliśmy wypracowaną przewagę. Wygląda na to, że kiedy idzie nam zbyt łatwo, to paradoksalnie też nie jest dobrze. Na szczęście wyszliśmy z tego obronną ręką i trzy punkty zostały dopisane do naszego konta.
W tym momencie mamy już zagwarantowane miejsce w pierwszej ósemce tabeli. Trudno jeszcze określić, na kogo trafimy, ponieważ w lidze jest gęsto – pomiędzy poszczególnymi zespołami są niewielkie różnice punktowe. Mimo to powoli zaczynamy się skupiać na finałach i trenować w taki sposób, aby wyeliminować mankamenty, które występują w naszej grze.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!