SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 10 lutego 2017 r. godz. 19:21

Sęk: Kontrolowaliśmy przebieg gry

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Paweł Sęk: Spodziewaliśmy się tego, że zawodnicy z Wołomina postawią nam nieco trudniejsze warunki na parkiecie. Drużyna Huraganu wprawdzie walczyła, ale to my zdominowaliśmy parkiet. Narzucaliśmy przeciwnikom nasz styl gry i konsekwentnie trzymaliśmy się taktyki, co stanowiło klucz do naszego zwycięstwa. Jako że rywale się do tego dopasowali, to my mogliśmy się cieszyć z trzech punktów.
Na razie będziemy trenować standardowym trybem. Chcemy zająć jak najlepsze miejsce w tabeli w rundzie zasadniczej, żeby mieć dobry start w play-offach. Czujemy się w formie, wobec czego nie ma potrzeby, aby w naszej grze coś zmieniać.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!