SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 10 lutego 2017 r. godz. 19:23

Belczyk o meczu z Huraganem i przyjściu do Legii

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Tomasz Belczyk: Myślę, że spotkanie z zespołem z Wołomina wyglądało dobrze. Rzadko bowiem się zdarza, że wygrywamy 3-0. Dobrze funkcjonowaliśmy w przyjęciu. Po przewadze punktowej, z jaką wygraliśmy, dało się zauważyć, że najlepiej wyszedł nam trzeci set. Wiadomo, że nie każda akcja wychodziła po naszej myśli, ale całościowo przebieg meczu był do zaakceptowania. Uważam, że możemy być zadowoleni z tego pojedynku.
Przed nami jeszcze trzy spotkania, które chcemy wygrać. Fajnie byłoby załapać się do pierwszej trójki. W tabeli jest ciasno, więc sądzę, że nie jesteśmy pozbawieni szans. Potem będziemy koncentrować się na play-offach i awansie do pierwszej ligi, ale jak wszystko się potoczy, pokaże czas.
Członkiem drużyny jestem od początku stycznia. Wraz z Damianem Gawrychem skontaktowaliśmy się z prezesami, czy istniałaby możliwość, aby zaproszono nas na treningi. Chcieliśmy pokazać, co potrafimy. Udało się – uczestniczyliśmy w treningach w przerwie międzyświątecznej i, jak widać, zdołaliśmy przekonać do siebie zarząd i trenera. Czujemy się tutaj bardzo dobrze. W zespole panuje świetna atmosfera. Zawodnicy są zgrani. Mam nadzieję, że gra w Legii dużo mi da i że się rozwinę.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!