SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Metro Warszawa - Legia Warszawa - fot. Hugollek / Legionisci.com
Metro Warszawa - Legia Warszawa - fot. Hugollek / Legionisci.com
Sobota, 11 lutego 2017 r. godz. 18:57

Siatkówka: Metro Warszawa 3-2 Legia Warszawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W meczu 20. kolejki II ligi siatkarze Legii przegrali na wyjeździe z Metrem Warszawa 2-3. Wyniki poszczególnych setów: 22-25, 25-19, 25-20, 16-25, 15-12. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają 15 lutego o godzinie 20:00. Wówczas podejmą we własnej hali Huragan Międzyrzec Podlaski. Więcej informacji w dziale Siatkówka.
Fotoreportaż z meczu - 20 zdjęć Hugollka


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (1)

Abc, 11.02.2017 19:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znowu się zebździli

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!