SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kamil Szewczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
Kamil Szewczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
Piątek, 17 lutego 2017 r. godz. 13:05

Szewczyk: Trzeba cieszyć się z dwóch punktów

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Kamil Szewczyk: Chociaż dość gładko wygraliśmy z zespołem Huraganu w Międzyrzecu Podlaskim, wiedzieliśmy, że pojedynek z nimi nie będzie należał do najłatwiejszych. Spotkanie przybierało formę ciosu za cios. Obie strony wprawdzie popełniały sporo błędów, ale mecz miał zacięty przebieg, o czym świadczy sam wynik 3-2.
Dobrze, że zdobyliśmy kolejne punkty. Należy się z tego cieszyć i nie rozpaczać, że zamiast trzech dopisaliśmy do swojego konta tylko dwa, tym bardziej że przeciwnicy byli od nas wyżej w tabeli.
Ostatnio odczuwałem jakiś ból w kolanie. Mam zrobić USG i zobaczymy, co wyjdzie w badaniu. Myślę, że z tymi dolegliwościami wytrzymam do końca sezonu, więc nie będzie żadnego problemu. Przez kontuzje, których ostatnio doświadczałem, straciłem łącznie około czterech miesięcy treningów i gry. Trudno mi przez to powrócić do nieco lepszej dyspozycji, ale ogólnie nie jest chyba najgorzej.
Pracy sędziów nie chcę oceniać. Dużo o tym mówiliśmy już po konfrontacji z Metrem. Nie ma co do tego wracać. Nic już zmienimy – ani arbitrów ani systemu sędziowania, dlatego lepiej zostawić ten temat w spokoju.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!