SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 27 lutego 2017 r. godz. 19:30

Siatkówka: Legia wygrała turniej w Kozienicach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii wygrali w I memoriale Tomasza Sadury, który odbył się w sobotę w Kozienicach. Dla naszej drużyny był to ostatni sprawdzian przed fazą play-off, którą legioniści rozpoczną już w najbliższy weekend. Legia pokonała II-ligowy KKS Kozienice 3-1 (25-19, 25-19, 22-25, 25-21) oraz przegrała z grającą w tej samej klasie rozgrywkowej Avią Świdnik 2-3 (25-23, 25-21, 19-25, 21-25, 16-18).

W trzecim meczu gospodarze pokonali Avię 3-0 i tym samym uplasowali się na drugim miejscu w turnieju, za Legią. W najbliższą sobotę o 17:00 w hali przy Naddnieprzańskiej 2/4 legioniści zagrają pierwszy mecz 1. rundy play-off z AZS-em UWM II Olsztyn. Rewanż odbędzie się tydzień później w Olsztynie.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!