SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - AZS UWM II Olsztyn - fot. Hugollek / Legionisci.com
Legia Warszawa - AZS UWM II Olsztyn - fot. Hugollek / Legionisci.com
Sobota, 4 marca 2017 r. godz. 18:41

Siatkówka: Legia Warszawa 3-1 AZS UWM Olsztyn

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W pierwszym meczu 1. rundy play-off siatkarze Legii Warszawa wygrali z AZS UWM Olsztyn 3-1. Wyniki setów: 21-25, 25-20, 25-18, 25-20. Rewanż zostanie rozegrany za tydzień w Olsztynie. Do awansu legionistom wystarczy wygrać dwa sety aby awansować do kolejnej rundy. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Siatkówka.
Fotoreportaż z meczu - 20 zdjęć Hugollka

Komentarze: (2)

abc, 04.03.2017 21:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

wow, nie zebździli się

Klanik, 10.03.2017 17:40 - *.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo chłopaki! Legia Mistrz!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!