SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 11 marca 2017 r. godz. 09:39

Kaczorowski: Do Olsztyna pojedziemy po wygraną

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W pierwszym meczu pierwszej fazy play-off na ławce trenerskiej wyjątkowo zamiast Pawła Rzepińskiego pojawił się Paweł Kaczorowski. - Nieformalnie pełniłem obowiązki trenera, ale nie do końca wyglądało to tak, że dyrygowałem poczynaniami kolegów. Wszyscy razem pomagaliśmy i podpowiadaliśmy sobie na boisku i poza nim. To stanowiło tak naprawdę klucz do sukcesu - powiedział zawodnik.

- Do zwycięstwa w tej fazie play-off wystarczy nam wygranie dwóch setów, ale do Olsztyna pojedziemy po cały mecz. Nie możemy myśleć w ten sposób, że zwyciężymy w dwóch setach i będzie po zawodach, bo to najprostsza droga do przegrania rywalizacji. Musimy się mocno zaprezentować w całym spotkaniu.

- Nie udało nam się wygrać pierwszego seta z powodu przestojów w grze. Przyczyn należy dopatrywać się zatem w błędach własnych. Prowadziliśmy czterema punktami, po czym rywale zdobyli 11 punktów, a my zaledwie 2. Próbowaliśmy coś zdziałać zagrywką, ale nam nie wychodziła. Łatwo przebijaliśmy, ale to przeciwnicy kończyli akcję.

- Pierwszy set Olsztyn zagrał praktycznie bez błędu, dopiero później zaczęli się mylić, co ułatwiło nam nieco zadanie. Ograniczyliśmy nasze potknięcia w zagrywce, co wystarczyło, żeby osiągnąć przewagę i w końcówce przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść.
Kolejne fazy play-off? Jasne, czemu nie. Po pierwszej wygranej 3-1 mamy ochotę na więcej.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!