SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 10 marca 2017 r. godz. 09:39

Belczyk: Zrealizowaliśmy swoje założenia

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Cieszymy się ze zwycięstwa. Mecz wyglądał bardzo dobrze. Przyjęliśmy fajną taktykę, że zagrywaliśmy na libero, który nie sprawował się dobrze w przyjęciu i wykorzystywaliśmy jego słabszą dyspozycję. Z wielu piłek przechodzących od razu decydowaliśmy się na kontrę, dzięki czemu w wielu setach wypracowywaliśmy zdecydowaną przewagę nad olsztynianami. Dobrze funkcjonowało również przyjęcie. Jesteśmy zadowoleni z całościowego obrazu meczu - ocenił pierwsze spotkanie play-off
Tomasz Belczyk, środkowy Legii.
- Zrealizowaliśmy swoje założenie, żeby u siebie wygrać 3-0 lub 3-1. Do Olsztyna jedziemy z wielkimi nadziejami, że wszystko pójdzie po naszej myśli i że awansujemy do kolejnej fazy play-off. Wystarczy, że wygramy dwa sety, a wówczas będziemy w czwórce najlepszych drużyn naszej grupy - dodał zawodnik.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!