SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wtorek, 28 marca 2017 r. godz. 07:44

Siatkówka: Terminy rewanżowych meczów z MOS-em Wola

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Znane są już terminy meczów drugiej rundy play-off z udziałem siatkarzy Legii z MOS-em Wola. W 1. spotkaniu rozegranym w sobotę przy Naddnieprzańskiej legioniści przegrali po zaciętym pojedynku 2-3. Mecz numer 2 rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o 18:00 w hali przy Rogalińskiej 2 na Woli. Tylko wygrana Legii przedłuży serię do trzeciego meczu, którego zwycięzca awansuje do kolejnej rundy play-off.
Ewentualny mecz numer trzy rozegrany zostanie w niedzielę, 2 kwietnia o 16:00 również w hali MOS-u przy ulicy Rogalińskiej. Wstęp na oba spotkania będzie bezpłatny.

Terminy meczów rewanżowych II rundy play-off:
01.04 (SO) g.18:00 MOS Wola - Legia Warszawa [ul. Rogalińska 2]
02.04 (ND) g.16:00 MOS Wola - Legia Warszawa [ul. Rogalińska 2]* - mecz odbędzie się w przypadku wygranej Legii w sobotę

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!