SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Daniel Rosa - fot. Hugollek / Legionisci.com
Daniel Rosa - fot. Hugollek / Legionisci.com
Środa, 29 marca 2017 r. godz. 09:41

Rosa: Musimy zrobić wszystko, żeby wygrać na Woli

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Daniel Rosa: Z naszej strony mecz odbieramy z pewnością pozytywnie. Cieszyliśmy się z gry, a spotkanie przegraliśmy pojedynczymi akcjami. Najgorsze jest to, że te dwa wygrane sety nic nam nie dają, bo na tym etapie rozgrywek obowiązuje już inny system – do dwóch zwycięstw.
Nie pozostaje nam nic innego jak pojechać w weekend na Wolę i wygrać oba spotkania.
Stoczyliśmy zacięty tie-break, pełen fajnych emocji. Podobnie długo było zresztą w pojedynku Ostrołęki z Białymstokiem, jednak tam zakończył się on wynikiem do 19; u nas do 20.
Na Wolę pojedziemy z walecznym nastawieniem. Chcemy zostawić całe serce na boisku, zwłaszcza że jeśli przegramy w sobotę, to odpadamy z rywalizacji. Postawimy wszystko na jedno kartę, aby tylko pozostać w grze.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!